Hlavní navigace

Hmotná odpovědnost

  • (neregistrovaný) 85.71.157.---

    12. 1. 2014 10:55

    Dobrý den, dá se tato položka zařazená v pracovní smlouvě považovat za korektní hmotnou odpovědnost?
    e) připojí se k dohodě o hmotné odpovědnosti za hodnoty svěřené k vyúčtování, pokud jsou mu takové hodnoty svěřovány nebo s nimi přichází do přímého styku,
    jde konkrétně za odpovědnost za zadávání položek do skladového programu + vystavování faktur

    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 1. 2014 11:16

      pája

      Re: hmotná odpovědnost
      1. pojem hmotná odpovědnost platný ZP nezná, je to formulováno jinak
      2. toto není dohoda o odpovědnosti ochraně hodnot svěřených zaměstnanci k vyúčtování dle § 252 ZP, pouze to lze chápat jako zábvazek zaměstnance, že dohodu uzavře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).