Hlavní navigace

Máme vrátit fa, ozve se někdo a poradí??

  • (neregistrovaný) 90.177.230.---

    13. 1. 2014 21:28

    Dobrý večer,
    nejsem si jistá, prosím o radu. Nechali jsme si seřídit plastová okna v naší firmě. Nyní nám přišla fa, kde je uveden přenos daňové povinnosti. Je to tak správně? A pokud by nám některé okno opravili také by to byl přenos...Nejsem si jistá.

    Moc děkuji za reakce.

    MH

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 1. 2014 22:08

      vesa01 (neregistrovaný) 89.29.7.---

      Re: Máme vrátit fa, ozve se někdo a pora
      pokud služba byla provedena pro vás, a tuto práci nefakturujete dále-konečnému odběrateli, není důvod k přenosu DPH.

    • 13. 1. 2014 22:12

      EvaP (neregistrovaný) 80.90.129.---

      Re: Máme vrátit fa, ozve se někdo a pora
      co to píšete za kraviny... (omlouvám se za výraz).. pokud je konečný spotřebitel plátcem DPH, práce spadají do klasifikace 41-43, tak se vystaví fa v RPDP (bez ohledu další fakturace!!!)

    • 13. 1. 2014 22:26

      vesa01 (neregistrovaný) 89.29.7.---

      Re: Máme vrátit fa, ozve se někdo a pora
      děkuji EvěP za "milou" odpověď, a tazatelce se omlouvám, platí zde §92e ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).