Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 85.207.18.---

    14. 1. 2014 8:08

    Prosím, dorazila faktura z roku 2012. Pro nás faktura přijatá?? Prosím, musím nedaňově, ale co s DPH. Kdysi bylo, že se může 3 roky zpětně? Pomůže mi někdo? Je to stále tak? Odkaz na zákon, prosím.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 1. 2014 8:55

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DPH
      ano, můžete 3 roky zpětně - viz §73 odst. 3 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).