Hlavní navigace

Prodej ve zvl.režimu § 90 zákona o DPH

  • (neregistrovaný) 77.48.244.---

    16. 1. 2014 12:01

    Dobrý den všem, potřebuji PROSÍM poradit. Dostala se mi na stůl přijatá faktura za mobilní telefon NOKIA a její prodej je cituji : Prodej ve zvláštním režimu podle § 90 zákona o DPH. Chápu dobře, že se jedná o použité zboží ? Co pro mě tento režim znamená ? Funguje jako u § 92 např. stavební práce ? Nikdy jsem se s tím nesetkala. Děkuji moc všem J.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).