Hlavní navigace

Daň z příjmu F.O. - *

  • (neregistrovaný) 85.70.14.---

    16. 1. 2014 14:02

    Dobrý den,
    prosím o radu,
    můžu uplatnit daň z §9 paušálem a daň z §7 skutečnými výdaji??

    Děkuji

    Libor

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 1. 2014 17:31

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: daň z příjmu F.O. - *
      Podle mě to jde... V §7 i §9 se pojednává o možnosti využití paušálních výdajů samostatně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).