Hlavní navigace

Pojistné přiznání

  • (neregistrovaný) 89.203.228.---

    18. 1. 2014 16:42

    Je nutné přikládat k dani z příjmu "Pojistné přiznání",
    na FÚ
    když se nespoří na důchodové pojištění?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2014 10:56

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Pojistné přiznání
      Předpis č. 397/2012 Sb.
      § 12 Pojistné přiznání

      (1) Poplatník je povinen podat pojistné přiznání k pojistnému na důchodové spoření.
      (2) Poplatník pojistné přiznání nepodává, pokud
      a) jeho pojistné je ve výši 0 Kč, nebo
      b) je za něj pojistné povinen odvádět výhradně plátce nebo plátci pojistného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).