Hlavní navigace

Daňové přiznání zpětně

  • (neregistrovaný) 212.47.2.---

    20. 1. 2014 9:25

    Pěkný den, dnes mě zaměstnanec donesl potvrzení o zaplacených úrocích z úvěru zpětně za roky 2012, 2011, 2010, 2009, a za 2013 s tím, že nevěděl, že si je může uplatnit. Pokud bych mu udělala DP zpětně, doložím na FÚ kopii smlouvy o úvěru, LV a povrtzení od zaměstnavatele. Jen nevím, za jaké období zpětně 2012,2011,2010? Případně za rok 2013? Prosím poraďte, děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 1. 2014 10:02

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Daňové přiznání zpětně
      Au, nemůžete se odvolat na § 5 NOZ?
      Nebo jste daňový poradce a máte odpovědnostní pojištění na zpracování daňových přiznání?

    • 20. 1. 2014 10:20

      missa (neregistrovaný) 212.47.2.---

      Re: Daňové přiznání zpětně
      Ne, jsem MÚ a chtěla jsem mu pomoct, u nás měl udělané roční zúčtování v jednotlivých letech.

    • 20. 1. 2014 10:29

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Daňové přiznání zpětně
      Prosím nedělejte to, za dobrotu na žebrotu
      NOZ § 2950

    • 20. 1. 2014 13:27

      missa (neregistrovaný) 212.47.2.---

      Děkuji
      >>>>Pěkný den, dnes mě zaměstnanec donesl potvrzení o
      >>>>zaplacených úrocích z úvěru zpětně za roky 2012,
      >>>>2011,
      >>>>2010, 2009, a za 2013 s tím, že nevěděl, že si je
      >>>>může
      >>>>uplatnit. Pokud bych mu udělala DP zpětně, doložím na
      >>>>FÚ
      >>>>kopii smlouvy o úvěru, LV a povrtzení od
      >>>>zaměstnavatele. Jen nevím, za jaké období zpětně
      >>>>2012,2011,2010?
      >>>>Případně za rok 2013? Prosím poraďte, děkuji.
      >>>
      >>>Au, nemůžete se odvolat na § 5 NOZ?
      >>>Nebo jste daňový poradce a máte odpovědnostní
      >>>pojištění na zpracování daňových přiznání?
      >>
      >>Ne, jsem MÚ a chtěla jsem mu pomoct, u nás měl
      >>udělané
      >>roční zúčtování v jednotlivých letech.
      >
      >Prosím nedělejte to, za dobrotu na žebrotu
      >NOZ § 2950

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).