Hlavní navigace

Práce dcery pro OSVČ

  • 213.155.225.---

    20. 1. 2014 14:15

    OSVČ proplatí na smlouvu o dílo do dvaceti tisíc dceři (student - dvacet let).
    Mohu se prosím zeptat -
    Kdo ji daní? Příjem je pro ni jen jedenkrát v roce - tedy přípežitostný, nepodléhá dani. A on si dá do nákladů - 20000,- Kč?
    Lze to takto v roce 2013? A pak i v roce 2014?
    Moc prosím na názor. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 1. 2014 17:17

      xxxx (neregistrovaný) 85.70.71.---

      Re: Práce dcery pro OSVČ
      V podstatě záleží na tom, jak si uvedený výdaj/příjem obhájíte před úředníkem, který bude provádět daňovou kontrolu... Nastudujte §10 ZDPR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).