Hlavní navigace

Pořízení zboží z EU - kdy vykázat

  • (neregistrovaný) 88.100.62.---

    20. 1. 2014 17:43

    Dobrý den,
    prosím o radu, zboží došlo 18.10.2013 současně i faktury, datum
    vystavení na fakturách je však 24.6.2013 a 8.9.2013. / vždy posílají zboží za více objednávek najednou /
    Ke kterému dni vykázat ?
    k 24.6. kurzem tohoto dne a udělat dodatečné přiznání, to samé
    s fakturou z 8.9.2013 nebo vykázat v přiznání k DPH za 4. Q.2013
    a jakým kurzem ?
    podle §25)1 DPH bych přiznala k 24.6. a 8.9., ale nejsem si jistá

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).