Hlavní navigace

Dodatečné DPH

  • (neregistrovaný) 90.179.61.---

    22. 1. 2014 12:37

    Do kolika dnů se musí podat dodatečné přiznání DPH?
    Pokud se jedná o PDP, v přiznání pouze změna, výpis celý nový?
    Jedná se o přijatou fa, podává se výpis pouze za odběratele?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2014 13:05

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: dodatečné DPH
      dejte do aktuálního, současného.§104
      nebo jestli chcete tak dodatečné, jen na rozdíly a výpis nový i se změnou odběratel

    • 22. 1. 2014 13:26

      katty (neregistrovaný) 90.179.61.---

      Re: dodatečné DPH
      a nebude problém, že nebudou sedět výpisy, oni v říjnu a my v prosinci?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).