Hlavní navigace

Zaměstnanec s příjmem dle §10 ZoDP

  • (neregistrovaný) 141.170.141.---

    22. 1. 2014 18:11

    Dobrý den, máte, prosím, někdo zkušenost s tím, když zaměstnanec má příjem z lesa? Já si myslím, že mu nemůžu udělat v zaměstnání vyúčtování daně, ale že si musí daň vyúčtovat sám na FÚ a k tomu si přizná i příjem z lesa + 80% paušál k tomuto příjmu. Můžete mi někdo potvrdit, zda je to tak? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2014 20:18

      Brabec František (neregistrovaný) 90.179.139.---

      Re: Zaměstnanec s příjmem dle §10 ZoDP
      Pokud by ten příjem nepřesáhl ročně 6000 Kč, můžete zúčtování udělat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).