Hlavní navigace

Faktura do EU za službu

  • (neregistrovaný) 82.113.63.---

    22. 1. 2014 20:49

    Dobrý den, vystavuji fakturu za opravu defektu na autě pro firmu ze Slovinska plátci DPH. Budu fakturovat bez DPH a uvedu na fakturu "daň odvede zákazník".Mohli by jste mi sdělit jestli je to tak správně? Nejsem si jistá. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2014 7:32

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Faktura do EU za službu
      ano, služba dle §9 odst. 1 ZDPH, ř. 21 přiznání a SH kód 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).