Hlavní navigace

Tuzemský RCH

  • (neregistrovaný) 37.188.227.---

    23. 1. 2014 8:43

    Firma fakturuje provedné práce s DUZP 12/2013, faktura vystavená 01/2014. Jak s DPH? Odvod i nárok bude ve 12/2013?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2014 8:46

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Tuzemský RCH
      pokud jde o PDP dle §92 ZDPH, pak DPH na vstupu i výstupu ve 12/2013 a výpis z evidence

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).