Hlavní navigace

PDP a parkoviště u bytu k pronájmu

  • (neregistrovaný) 90.180.177.---

    23. 1. 2014 10:41

    Dobrý den,
    prosím můžete mi poradit, zda si můžu uplatnit DPH 21%?
    Dostala jsem fakturu za výstavbu nezpevněné plochy -parkoviště
    u bytu pro soc.bydlení. Faktura vystavena v režimu PDP dle § 92 a,e zák.o DPH. Daň přiznám a odvedu, můžu si nárokovat DPH?
    Moc děkuji za vysvětlení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).