Hlavní navigace

Paušál a §9

  • (neregistrovaný) 90.180.9.---

    23. 1. 2014 15:46

    dobrý den.
    Úplně jsem se do toho zamotala.
    Jak je to s příjmem z pronájmu podle §9. Jestli to správně chápu, tak si mohu odečíst paušál 30% .
    Jsem OSVČ a daním paušálem. Do zdanitelné částky se mi připočitává ta celá částka bez odpočtu 30%, nebo po odpočtu 30%?
    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2014 15:55

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: paušál a §9
      A k čemu by tam ten odpočet byl, kdyby se do zdanitelné částky nepromítnul?

    • 23. 1. 2014 16:09

      eeva (neregistrovaný) 90.180.9.---

      Re: paušál a §9
      Omlouvám se, ale je to tak , že nejprve odečtu těch 30% a potom to teprve zdaním dalšími procenty?
      Děkuji za trpělivost.

    • 23. 1. 2014 16:15

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: paušál a §9
      Ano, stejně jako počítáte OSVČ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).