Hlavní navigace

Silniční daň u nově vzniklé firmy

  • (neregistrovaný) 185.26.182.---

    26. 1. 2014 17:16

    Prosím o radu .....

    sro založené v 07/2013, v průběhu měsíců 7-8-9/2013 koupilo 7 vozů. Vozila nejezdila, ani kilometr - nejsou žádné náklady, vše se rozeběhne až po novém roce. Jediné proběhly dvě opravy ( drobné - u jednoho vozu přezutí a druhého něco drobného )

    Je firma povinná za tyto vozy platit silniční daň v roce 2013?

    Prosím o právní odkaz .... povinnost dle §2 odst. 1 je mi jasná .... ale pokud se nevyužily?


    Děkuji moc Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).