Hlavní navigace

Dodání zboží Polsko

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    27. 1. 2014 9:05

    Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, zda následující případ zaúčtovat jako zboží a nebo službu? Dodali jsme do Polska zboží, přístroj, který náš technik přímo v Polsku i zprovoznil. Je to § 64 a nebo 9 zákona o DPH? Děkuji.l

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).