Hlavní navigace

Výpověď dle § 52c-mateřská-rodičovská

  • (neregistrovaný) 193.165.44.---

    30. 1. 2014 14:20

    Dobrý den, můžeme dát výpověď zaměstnaci dle §52c, když je na mateřské/rodičovské?Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 1. 2014 14:31

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Výpověď dle § 52c-mateřská-rodičovsk
      Zkuste kromě § 52c přečíst ještě § 53 a 54 a uvidíte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).