Hlavní navigace

Sleva důchodce

  • (neregistrovaný) 85.207.18.---

    31. 1. 2014 11:31

    Prosím, z invalidního důchodu jsem přešel na starobní důchod. Vím, že slevy ve výši cca 24 tis.Kč se mě netýkají, ale jak je to se slevou ve výši 2520 Kč? Můžu si uplatnit?? Podle § 35ba? Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2014 12:38

      Lenka6 (neregistrovaný) 149.249.0.---

      Re: Sleva důchodce
      Musíte mít potvrzení finančního úřadu o souběhu nároku na důchod starobní a invalidní - pak ano

    • 31. 1. 2014 12:41

      TomášP (neregistrovaný) 85.207.18.---

      Re: Sleva důchodce
      Ale starobním se již od 2011. Tak to se na to nejspíš nevztahuje,že?

    • 31. 1. 2014 12:51

      Lenka6 (neregistrovaný) 149.249.0.---

      Re: Sleva důchodce
      Jedná-li se o přechod z invalidního na starobní z důvodu souběhu (tzn., že Vám invalidní neodebrali pro zlepšení zdravotního stavu ...) pak nárok je.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).