Hlavní navigace

dar a roční zúčtování

  • (neregistrovaný) 78.80.82.---

    31. 1. 2014 12:31

    Prosím vás, můžu zaměstnaneci v RZD uplatnit dar Nadačnímu fondu TELEPACE? Daroval 6000 Kč a jako účel daru je tam napsáno, že dar byl použit na výrobu a vysílání televizních pořadů s kulturně-duchovní tématikou v televizi Noe a na podporu aktivit Sdružení TELEPACE v souladu se stanovami nadačního fondu.

    Za reakce děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 31. 1. 2014 16:38

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: dar a roční zúčtování
      Zákon o dani z příjmu, § 20, odst.8 - jde o právnickou osobu,je-li účel v darovací smlouvě uveden ( kulturní účel, registrovaná náboženská společnost ), ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).