Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění

  • (neregistrovaný) 78.80.82.---

    3. 2. 2014 8:02

    Dobrý den,, prosím vás o radu:

    pracovnice uplatňuje daňové zvýhodnění na 2 děti a je v rozvodovém řízení. Řekla mi, že děti mají ve střídavé péči. Vím, že tady záleží na dohodě rodičů kdo a jak bude daňové zvhodnění uplatňovat. Zatím uplatňuje stále ona. Musím mít kopii rozhodnutí o střídavé péči? A ta dohoda mezi rodiči je jen ústní nebo musí být písemně a musím mít také její kopii?

    Za všechny informace ohledně střídavé péče moc děkuji.

    P.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2014 11:30

      p (neregistrovaný) 78.80.82.---

      prosím, opravdu nikdo neví?
      >Dobrý den,, prosím vás o radu:
      >
      >pracovnice uplatňuje daňové zvýhodnění na 2 děti a je
      >v rozvodovém řízení. Řekla mi, že děti mají ve
      >střídavé péči. Vím, že tady záleží na dohodě rodičů kdo a jak
      >bude daňové zvhodnění uplatňovat. Zatím uplatňuje
      >stále ona. Musím mít kopii rozhodnutí o střídavé péči? A
      >ta dohoda mezi rodiči je jen ústní nebo musí být
      >písemně a musím mít také její kopii?
      >
      >Za všechny informace ohledně střídavé péče moc
      >děkuji.
      >
      >P.

    • 3. 2. 2014 13:14

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: prosím, opravdu nikdo neví?
      Historie na tomto foru

      Pokyn GFŘ č. D-6
      K § 38l odst. 3

    • 3. 2. 2014 13:31

      p (neregistrovaný) 78.80.82.---

      Re: prosím, opravdu nikdo neví?
      a jak to, prosím, provádíte v praxi?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).