Hlavní navigace

Plnění povin.podílu OZP-i DPP?

  • (neregistrovaný) 193.179.131.---

    3. 2. 2014 13:05

    Dobrý den, mám brát citaci, (viz.níže) "1) Do průměrného ročního přepočteného počtu zaměstnanců se započítávají pouze zaměstnanci v pracovním poměru."
    tak, že DPP a DPČ se pro účely plnění povin.podílu OZP nezapočítávají do stavu zaměstnanců???? Moc děkuji.

    ČÁST ČTVRTÁ
    VÝPOČET PRŮMĚRNÉHO ROČNÍHO PŘEPOČTENÉHO POČTU ZAMĚSTNANCŮ A
    VÝPOČET PLNĚNÍ POVINNÉHO PODÍLU
    (K § 81 odst. 5)
    § 15
    Způsob výpočtu průměrného ročního přepočteného počtu zaměstnanců
    (1) Do průměrného ročního přepočteného počtu zaměstnanců se započítávají pouze zaměstnanci v pracovním
    poměru.
    (2) Průměrný roční přepočtený počet zaměstnanců se zjišťuje jako podíl celkového počtu skutečně odpracovaných
    hodin těmito

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).