Hlavní navigace

Smlouva o výkonu funkce

  • (neregistrovaný) 188.120.211.---

    3. 2. 2014 14:15

    Dobrý den, prosím Vás o radu: Smlouva o výkonu funkce-ředitel. Může si uplatňovat slevu na poplatníka ve výši 2.070,- Kč a také mít stravenky jako měl doposud, když ještě byla pracovní smlouva? Děkuji předem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2014 14:30

      alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      Nepíšete kdo konkretně , týká se to jednatele?

    • 3. 2. 2014 14:35

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      ¨
      Ne je to a.s. - statutární ředitel a předseda správní rady.

    • 3. 2. 2014 14:50

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      >>>Dobrý den, prosím Vás o radu: Smlouva o výkonu
      >>>funkce-ředitel. Může si uplatňovat slevu na
      >>>poplatníka
      >>>ve
      >>>výši 2.070,- Kč a také mít stravenky jako měl
      >>>doposud,
      >>>když ještě byla pracovní smlouva? Děkuji předem
      >>
      >>Nepíšete kdo konkretně , týká se to jednatele?

      >Ne je to a.s. - statutární ředitel a předseda správní
      >rady. Ještě se chci zeptat PP do 31.12.2013 ještě dovolená 10 dnů. Tato dovolená se převede nebo se měla proplatit?

    • 3. 2. 2014 15:03

      alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      Pokud je ukončen pracovní poměr, pak měl být zbytek dovolené proplacen.

    • 3. 2. 2014 15:17

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      Smlouvu o výkonu funkce řešili teď a že to bude tak,že skončí pracovní poměr jsem se dozvěděla minulý týden. Nebyla možnost dovolenou proplatit. Nevím co s tím . poradíte?

    • 3. 2. 2014 17:49

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Re: Prosím pěkně poradíte?
      >>>>>>Dobrý den, prosím Vás o radu: Smlouva o výkonu
      >>>>>>funkce-ředitel. Může si uplatňovat slevu na
      >>>>>>poplatníka
      >>>>>>ve
      >>>>>>výši 2.070,- Kč a také mít stravenky jako měl
      >>>>>>doposud,
      >>>>>>když ještě byla pracovní smlouva? Děkuji předem
      >>>>>
      >>>>>Nepíšete kdo konkretně , týká se to jednatele?
      >>>>¨
      >>>>Ne je to a.s. - statutární ředitel a předseda správní
      >>>>rady. Ještě se chci zeptat PP do 31.12.2013 ještě
      >>>>dovolená 10 dnů. Tato dovolená se převede nebo se
      >>>>měla
      >>>proplatit?
      >>Pokud je ukončen pracovní poměr, pak měl být zbytek
      >>dovolené proplacen.
      >Smlouvu o výkonu funkce řešili teď a že to bude tak,že
      >skončí pracovní poměr jsem se dozvěděla minulý týden.
      >Nebyla možnost dovolenou proplatit. Nevím co s tím .
      >poradíte?

    • 3. 2. 2014 15:10

      alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

      Re: Smlouva o výkonu funkce
      >>>>Dobrý den, prosím Vás o radu: Smlouva o výkonu
      >>>>funkce-ředitel. Může si uplatňovat slevu na
      >>>>poplatníka
      >>>>ve
      >>>>výši 2.070,- Kč a také mít stravenky jako měl
      >>>>doposud,
      >>>>když ještě byla pracovní smlouva? Děkuji předem
      Řídíte se ve věci benefitů (např. vámi uváděné stravenky) zněním schválené smlouvy o výkonu funkce. Pokud jsou tam uvedeny jako nepeněžní plnění stravenky a podmínky, pro jejich "čerpání", pak ano.
      Plnění ze smlouvy o výkonu funkce podléhá §6 ZDP, pokud splní ostatní podmínky pro slevu 2070 (podepsané prohlášení ...) tak může uplatňovat.
      >>>
      >>>Nepíšete kdo konkretně , týká se to jednatele?
      >>¨
      >>Ne je to a.s. - statutární ředitel a předseda správní
      >>rady. Ještě se chci zeptat PP do 31.12.2013 ještě
      >>dovolená 10 dnů. Tato dovolená se převede nebo se měla
      >proplatit?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).