Hlavní navigace

Sleva na dítě OSVČ- paušál

  • (neregistrovaný) 82.208.37.---

    4. 2. 2014 9:54

    Prosím vás poradila by jste mi dle jakého zákona již není možné od roku 2013 u OSVČ uplatnit slevu na dítě při použití paušálu?
    Nikde to nemohu najít v zákoně

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 2. 2014 10:03

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Sleva na dítě OSVČ- paušál
      §35ca zákon o daních z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).