Hlavní navigace

DPH - reverse charge?

  • (neregistrovaný) 93.91.144.---

    4. 2. 2014 17:46

    Dobrý den, jsme stavební firma s.r.o. a opravovali jsem střechu na budově určené pro seniory. tato budova stojí však Německu. tuto práci nám zadala česká firma, taky s.r.o. a plátce DPH. proto jsem vystavila fakturu v reverse charge. je to správně? nebo jsem měla vystavit fakturu jako do země EU? neměla by mi firma oznámit, že je přihlášena k režimu DPH v Německu a oznámit mi DIČ, které má v tomto státě? předem děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2014 8:07

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH - reverse charge?
      fakturujete bez daně na ř.26 dle § 10, místo plnění je v Německu,
      DPH se musí vypořádat tam

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).