Hlavní navigace

prodej do EU plátci DPH - faktura prohlá

  • (neregistrovaný) 89.29.54.---

    5. 2. 2014 16:23

    Dobrý den,

    jsem plátce DPH a prodávám zboží plátci DPH na Slovensko. Reverse charge.Musí být na faktuře něco jako za odvod DPH je zodpovědný příjemce ? A nemáte náhodou někdo nějakou takovou větu v zásobě?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 2. 2014 6:13

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: prodej do EU plátci DPH - faktura pr
      uvádí se např. plnění osvobozené od daně s nárokem na odpočet DPH dle §64 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).