Hlavní navigace

kdy zdanit důchod?

  • (neregistrovaný) 88.102.180.---

    5. 2. 2014 16:57

    Mám příjmy z pronájmu §9 a od 1.1.2013 pobírám starobní a vdovský důchod. Nemůžu uplatnit odčitatelnou položku a od jaké výše §9 musím přiznat výši důchodů §10 a zaplatit daň i z důchodu?Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).