Hlavní navigace

pronájem hmotného majetku

  • (neregistrovaný) 88.103.113.---

    5. 2. 2014 17:03

    Dobrý den,

    podléhá pronájem hmotného majetku i drobného DPH?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2014 18:18

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: pronájem hmotného majetku
      ano - viz §14 odst. 1 ZDPH, pouze pronájem nemovité věci je osvobozen

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).