Hlavní navigace

Pronájem dle §9 -pokuta???

  • (neregistrovaný) 62.209.240.---

    6. 2. 2014 12:38

    Prosím moc, pokud se nepodá přiznání k dani z pronájmu a tudíž nezaplatí a FÚ na to dejme tomu za 4 roky přijde, jaké veškeré finanční potíže z toho plynou?
    Čistý pronájem po odečtení výdajů je asi 10000,- Kč. Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 2. 2014 13:43

      simza (neregistrovaný) 62.209.240.---

      Re: prosím-pronájem dle §9 -pokuta???
      Nejedná se mi o přesnou částku, jen hrubý odhad. Dík.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).