Hlavní navigace

Úroky z úvěru na koupi RD 7/2013

  • (neregistrovaný) 217.169.184.---

    7. 2. 2014 14:43

    Dobrý den, prosím Vás o radu. Je to můj první případ. Zaměstnanec použil hypotéku na koupi RD. RD koupil v červenci 2013. Myslím si dobře, že mu úroky nemohu uplatnit, protože ten dům neměl po celé zdaňovací období? Takže úroky bude moci uplatnit až v roce 2014?

    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 2. 2014 15:36

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Úroky z úvěru na koupi RD 7/2013
      Nemyslíte. V roce pořízení nemusí vlastnit po celé období. §15 odst 4) uprostřed. Jestli má v pořádku ostatní podmínky, můžete uplatnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).