Hlavní navigace

Auto soukromě-krátí se odpisy?

  • (neregistrovaný) 89.217.228.---

    11. 2. 2014 10:08

    při používání auta ve firmě soukromě se odpisy a náklady na opravy a pojištění nekrátí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2014 15:17

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: auto soukromě-krátí se odpisy?
      používání auta u PO nebo FO? v PO přidaňujete zaměstnanci 1% PC k základu daně?

    • 11. 2. 2014 15:42

      janavv (neregistrovaný) 89.217.228.---

      Re: auto soukromě-krátí se odpisy?
      používání u PO, přidaňuju zaměstnanci 1% ceny včetně dph

    • 11. 2. 2014 17:37

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: auto soukromě-krátí se odpisy?
      pak nekrátíte nic z toho, co jste výše uvedla - viz Pokyn GFŘ D-6 k §24 ost. 2 bod 27

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).