Hlavní navigace

Vrácení DPH-prosím spěchá

  • (neregistrovaný) 194.149.106.---

    11. 2. 2014 10:10

    Dobrý den, moc prosím o radu. Pokud si nakoupí osoba z Ruska s DPH, je možné vrátit DPH přes tiskopis vrácení DPH, který si nechá potvrdit na hranicích a zašle nám zpět a na základě toho si nárokujeme zpět DPH, zákazníkovi necháme na příští obchod na zálohách? Je to takto možné nebo tato možnost vrácení DPH byla zrušena? Případně, který tiskopis použít. Mooc díky za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2014 15:15

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Vrácení DPH-prosím spěchá
      nebylo zrušeno - viz §84 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).