Hlavní navigace

Oznámení o změně trvalého bydliště

• (neregistrovaný) 85.207.106.---

11. 2. 2014 13:51

Dobrý den, prosím o radu. Zaměstnanec změnil po rozvodu trvalé bydliště. Že je rozvedený a změnil TB jsem zjistila až tento týden od Kooperativy když se mu snažili poslat potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2013 z plnění za pracovní úraz a pořád se jim to vracelo zpátky tak si to zjistili na městském úřadě, nakonec to poslali nám jako zaměstnavateli. Je to velký problém že mi to zaměstnanec nenahlásil? Když změní zaměstnanec trvalé bydliště stačí jen když na OSSZ pošlu formulář se změnou a nikam jinam už to neposílám? děkuju mockrát

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2014 14:06

Klára1 (neregistrovaný) 85.207.106.---

Re: Oznámení o změně trvalého bydliště
      Prosím poraďte mi někdo :(

• 11. 2. 2014 14:14

Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

Nahlaste na OSSZ, na ZP by si to měl nahlásit sám. Vám to měl nahlásit do 8 dnů, dejte mu do čenichu. Kéž by všechny problémy šly vyřešit tak hladce!

• 11. 2. 2014 14:34

Dobře. Akorát v programu to po mně chce vyplnit platnost zaslaných údajů..jaký tam mám napsat datum? dnešní jakože k dnešnímu dnu nebo ten den kdy mu byl vydán např. občanský průkaz z novým trvalým bydlištěm? podle ničeho jiného to nezjistím

• 11. 2. 2014 14:37

Přesněji ,,datum platnosti akce ke dni" a pod tím je ještě v závorce (oprava ze dne) takže asi dnešní datum chápu to správně? děkuji mockrát

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).