Hlavní navigace

Výpověď z důvodu porušení prac. kázně

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    11. 2. 2014 18:56

    Dobrý večer, jak je to prosím s výpovědí z důvodu porušení kázně? Můžu jí zaměstnavatel dál jen "aby se pomstil"? Tzn. něco si vymyslet apod.?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2014 19:03

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Výpověď z důvodu porušení prac. kázn
      Už se tomu neříká kázeň, přečtěte si § 52 a 55 ZP.
      Vymyslet si může, výpověď dát může, otázka je, jestli mu to projde. Když se budete bránit, máte šanci, že neprojde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).