Hlavní navigace

FA za zboží z Německa

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    12. 2. 2014 7:25

    Dobrý den, do jakého období DPH máme prosím zaúčtovat přijatou FA za zboží z Německa, když FA byla vystavena v únoru, ale zboží k nám přišlo už v lednu. Oni totiž zapomněli FA vystavit, tak nám ji posílají až teď. Děkuju.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2014 11:43

      Aničkaxxx (neregistrovaný) 213.226.255.---

      Re: FA za zboží z Německa
      I přesto, že je na FA uveden lednový datum dodání zboží, ale datum vystavení únor?

    • 12. 2. 2014 12:05

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: FA za zboží z Německa
      ano - viz §25 odst. 1 druhá věta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).