Hlavní navigace

Souhrnné hlášení

  • 109.164.88.---

    12. 2. 2014 9:35

    Dobrý den, prosím o radu - V min. roce jsme fakturovali do EU za zboží - SH měsíční. Letos mám fa za služby, jsme Q plátci DPH. Stačí podat SH až za Q spolu s DP? děkuji za radu a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2014 11:42

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Souhrnné hlášení
      Ano, dokud budete mít od 1/2014 fa jen za služby do EU, podáváte SH jako Q plátce DPH čtvrtletně spolu s DP. viz. §102 odst.6) ZDPH.
      Také Vám přeji hezký den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).