Hlavní navigace

Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činn

  • (neregistrovaný) 88.102.208.---

    12. 2. 2014 10:13

    V daň. přiznání Vyúčtování daně z příjmů ze závislé čin. v řádku č. 05 (počet zaměstnanců) uvádím také zaměstnance na Dohodu o provedení práce?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 2. 2014 10:34

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Vyúčtování daně z příjmů ze závislé
      Ano, viz. § 6 odst.2) zák o Dani z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).