Hlavní navigace

Nájem do příjmů §7 nebo §9

  • (neregistrovaný) 31.30.36.---

    12. 2. 2014 11:20

    Dobrý den,
    kadeřnici, která si pronajímá kadeřnictví platí ostatní kadeřnice každý měsíc nájemné za "židli". Je tento její příjem za nájem příjmem dle §7 nebo §9 ZDZP? Živnost má pouze na provozování kadeřnických, kosmetických a podobných činností.
    Řekl, bych že když na to nemá živnost, tak by to měl být §9.
    Řekl bych to správně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).