Hlavní navigace

Tabulka E nebo deník

  • (neregistrovaný) 82.144.159.---

    14. 2. 2014 9:26

    Dobrý den, jak to, prosím, řešíte VY?
    OSVČ, vede DE. Náhradu za použivání soukr. vozidla , které není v majetku, a to ve výši spotřeby nafty + náhr. km. , účtujete přímo do deníku (§ 24 k)3) nebo raději do tabulky E? Děkuji za názor.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).