Hlavní navigace

Zjednodušený daňový doklad - dobírka

  • (neregistrovaný) 85.132.131.---

    14. 2. 2014 13:04

    Dobrý den,
    zasíláme zboží v hodnotě do 10 tis. vč. DPH na dobírku zákazníkovi, zákazník po nás chce vystavit zjednodušený daňový doklad. Je to možné? V § 28 ZDPH se o platbě dobírkou nic nepíše a nevím, jestli ji mohu považovat jako platbu v hotovosti.

    Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).