Hlavní navigace

Úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 85.70.114.---

    14. 2. 2014 15:11

    prosím, uvěr na nákup bytu je jediný vlastník, úvěr jen na něho, nemá tam trvalé bydliště a pronajímá ho - může si uplatnit úroky?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2014 15:17

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: úroky z úvěru
      jen jako výdaj / náklad k příjmu podle § 9 ZDP
      ale jestli myslíte uplatnění slevy na dani, tak to ne

    • 14. 2. 2014 15:50

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: úroky z úvěru
      >>>prosím, uvěr na nákup bytu je jediný vlastník, úvěr
      >>>jen na něho, nemá tam trvalé bydliště a pronajímá ho
      >>>-
      >>>může si uplatnit úroky?
      Ne.

      >>
      >>jen jako výdaj / náklad k příjmu podle § 9 ZDP
      >>ale jestli myslíte uplatnění slevy na dani, tak to ne
      >
      >
      >myslel jsem na slevu na dani, díky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).