Hlavní navigace

silniční daň-prodej vozu

  • (neregistrovaný) 194.12.32.---

    14. 2. 2014 15:32

    Dobrý den,
    firma prodává tahače ke dni 14.1.2014 firmě s.r.o., oni zapsány v TP k 16.1.2014, jak to bude prosím s placením silniční daně za 1/2014? Kdo zaplatí? Minulý majitel nebo nový co je v TP od 16.1? Děkuji za radu

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 14. 2. 2014 20:34

      annn (neregistrovaný) 77.242.95.---

      Re: silniční daň-prodej vozu
      §8 odst..2 zákona o dani silniční - vy naposled v prosinci 2013

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).