Hlavní navigace

Úroky z úvěru - může uplatnit manžel?

  • (neregistrovaný) 188.75.184.---

    14. 2. 2014 19:10

    Dobrý den,

    prosím o radu, zda může manžel uplatnit úroky z úvěru
    manželka na RD
    manželka: dlužník ve smlouvě
    manžel: spoludlužník ve smlouvě
    LV: uvedená pouze manželka, nemovitost není ve SJM
    účel úvěru: refinancování hypotéky §15 odst. 3, písm. h)
    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).