Hlavní navigace

Zaměstnanec prodal dřevo

  • (neregistrovaný) 85.71.106.---

    15. 2. 2014 16:35

    Dobrý den,
    zaměstnanci nemůžu udělat roční zúčtování daně, v roce 2013 prodal dřevo ve výši Kč 80 000,-.
    Dívám se na §10/1/a) Zákona o dani z příjmu -
    příjmy z příležitostných činností....včetně příjmů ze zemědělské výroby, která není provozována podnikatelem (samostatně hospodařícím rolníkem)
    Také byste to zařadili pod tento paragraf? A žádné výdaje paušální k tomuto paragrafu neexistujou, myslím si to správně? Dám jen příjmy Kč 80 000,- (+ samozřejmě §6 ze zaměstnání)

    Děkuji Vám za Váš čas....

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).