Hlavní navigace

Úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 85.70.124.---

    16. 2. 2014 15:00

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Může podnikatel uplatnit v DP jako slevu na dani úroky z úvěru, kde ve smlouvě stojí: Úvěr ze stavebního spoření na bytové potřeby, ale je to úvěr na koupi pozemku a domku k rekreačnímu užívání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2014 15:40

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: úroky z úvěru
      Budě změna stavby, přestavba nebo bude se na pozemku stavět bytový či rodinný dům?

    • 16. 2. 2014 16:13

      katka v. (neregistrovaný) 85.70.124.---

      Re: úroky z úvěru
      V nebližší době ne, jen si tam podnikatel nechal přivézt mobilhome.

    • 16. 2. 2014 16:30

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: úroky z úvěru
      Co příští 4 roky?
      b) koupě pozemku za předpokladu, že na pozemku bude zahájena výstavba bytové potřeby podle písmene a) do 4 let od okamžiku uzavření úvěrové smlouvy nebo koupě pozemku v souvislosti s pořízením bytové potřeby uvedené v písmenu c),
      ZDP § 15 / 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).