Hlavní navigace

MONEY - kniha závazků a pohledávek

• (neregistrovaný) 90.179.26.---

17. 2. 2014 12:38

Prosím, můžete mi poradit, kdo využíváte tento program, jak dostat nezaplacené závazky a pohledávky do knih závazků a pohledávek /v účetnictví/.
    Neuhrazené faktury vidím ve vystavených a přijatých fakturách, ale když si zadám knihu závazků a pohledávek, mám obě knihy prázdné. Stav si zadávám k 31.12.2013. Už nevím, jak dál postupovat.
    A ještě jeden dotaz - má tento program nějakou kontrolu, která by mi označila chyby v účtování apod.?
    Moc díky za pomoc.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2014 17:07

sunga (neregistrovaný) 185.14.232.---

Re: MONEY - kniha závazků a pohledávek
      ..a máte zadané nějaké závazky v průběhu roku? a máte zadané nějaké pohledávky v průběhu roku? Já mám závazky ( z mezd) v knize závazku a normálně si mohu vyfiltrovat jaký seznam chci...mám Money S3

• 17. 2. 2014 19:28

E. (neregistrovaný) 90.179.26.---

>>Prosím, můžete mi poradit, kdo využíváte tento
      >>program, jak dostat nezaplacené závazky a pohledávky
      >>do knih
      >>závazků a pohledávek /v účetnictví/.
      >>Neuhrazené faktury vidím ve vystavených a přijatých
      >>fakturách, ale když si zadám knihu závazků a
      >>pohledávek,
      >>mám obě knihy prázdné. Stav si zadávám k 31.12.2013.
      >>Už nevím, jak dál postupovat.
      >>A ještě jeden dotaz - má tento program nějakou
      >>kontrolu, která by mi označila chyby v účtování
      >>apod.?
      >>Moc díky za pomoc.
      >
      >..a máte zadané nějaké závazky v průběhu roku? a máte
      >zadané nějaké pohledávky v průběhu roku? Já mám
      >závazky ( z mezd) v knize závazku a normálně si mohu
      >vyfiltrovat jaký seznam chci...mám Money S3

Mám Money S3 Lite. Zadávám si přijaté a vydané faktury a domnívala jsem se , že ty neuhrazené automaticky přejdou do knihy závazků a pohledávek, tak to mám v jiném programu, ve kterém také pracuji.
      Tady to musím zadat zvlášť??
      >

• 17. 2. 2014 20:25

sunga (neregistrovaný) 185.14.232.---

ano, vedou se faktury přijaté a faktury vydané v knize faktur vyd. a přij. a závazky v knize závazků a pohledávky v knize pohledávek zvlášt

• 18. 2. 2014 8:57

Marcelka75 (neregistrovaný) 85.71.84.---

Já pracuji s Money S3 verze lite, nic zvlášť nezdadávám, na kartě účetnictví - stav závazků a pohledávek - vyplním datum ke kterému chci aby se mi zobrazil stav ZP a hotovo. Zkontrolujte si správné zadání data, a také zda v bodu 3/4 máte zaškrtané které doklady se Vám mají zobrazovat a možná zašrtnutí těch polí v kroku 4/4 možná máte zdaáné například jen pro střediska apod. a tam zrovna k tomu datu není žádný závazek ani pohledávka. Případně můžete zkusita zadat jiné datum zda se Vám něco zobrazí.

• 18. 2. 2014 21:54

v.e.n.d.y.

Já vidím problém v nepochopení softwaru. Money S3 má prostě Knihu přijatých faktur, dále pak Závazky kam se dostává vše ostatní (z mezd a podobně), Knihu vydaných faktur a Pohledávky (zase na vše ostatní). Hledáte své faktury ve špatných knihách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).