Hlavní navigace

Opravný daňový doklad vystavený neplátci

  • (neregistrovaný) 84.244.117.---

    17. 2. 2014 12:49

    Dobrý den,
    jsme plátci DPH a vystavuji odběratelům opravný daňový doklad na finanční bonus (za odběry v minulém roce). U plátce je to jasné - DPH si uplatním až po obdržení potvrzení o převzetí opr.dokladu od odběratele ale co když je odběratel neplátce - můžu si DPH uplatnit ?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2014 12:59

      xx (neregistrovaný) 79.127.210.---

      Re: Opravný daňový doklad vystavený nepl
      V § 42/3/b ZDPH se hovoří se osobě povinné k dani, nejen o plátci DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).