Hlavní navigace

daň.přiznání a odečet úroků

  • (neregistrovaný) 46.173.194.---

    17. 2. 2014 14:50

    Mám tady jedno daňové přiznání, pán mi donesl potvrzení na odpočet úroky. Jedno potvrzení je napsané
    přímo na něho a další dvě jsou napsané na jeho rodiče, ale on je tam jako jeden z účastníků smlouvy. poslal mi k tomu i kopie smluv, kde je napsané údržba, změna rod.domu. Ale říkal mi, že jsi z toho vzal on úvěr na stavbu jeho domu ne rodičů. Myslíte že bych to mohla dat do odpočtu nebo ne? A co by k tomu měl doložit na FU, aby s tím nebyl třeba problém na FU.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 2. 2014 20:23

      P.C. (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: daň.přiznání a odečet úroků
      Nastudujte §15 odst. 3 ZDPR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).