Hlavní navigace

Prodej pozemku

  • (neregistrovaný) 82.144.151.---

    18. 2. 2014 12:29

    Prodala jsem v roce 2013 pozemek, který byl součástí dědictví.
    Musím tedy zaplatit daň z převodu nemovitosti? (není žádné osvobození od této daně?)
    A vzhledem k tomu, že jsem pozemek vlastnila déle jak 5 let...nemusím odvádět daň z příjmů?

    Děkuji za ujasnění

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 2. 2014 17:52

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: prodej pozemku
      DPN - ano
      DPFO - osvobozeno dle § 4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).