Hlavní navigace

Odpis nemovitosti

  • (neregistrovaný) 89.29.35.---

    19. 2. 2014 7:49

    Dobrý den,
    v 11/2013 byla koupená nemovitost zapsána na katastru.
    Jde o s.r.o., můžu uplatnit odpis celý rok, nebo jen půlku?
    Odhad nemovitosti při koupi byl 16000,-. Zahrnout do ceny nemovitosti nebo můžu dát do nákladů,když to není nad 40tis.Kč?
    Děkuji Radana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2014 9:59

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: odpis nemovitosti
      Vřele doporučuji ke studiu ZDP § 26 odstavec 2 písmeno b)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).